Add items to comparison
Add items to wish list
0
My order
Reviews 4
Якість хороша. Я новачок в цій справі, але все вийшло добре. Відремонтував старенька колонки "Маяка". Клеїв на 88 клей, після нанесення треба дати десь 5 -8 хвилин а потім клеїти підвіс інакше буде коробити підвіс.
Reply
Отличное качество. Быстрая доставка. Один подвес был поврежден, но заменили без проблем и отправили в тот же день как только я сообщил о проблеме. В общем сервис на уровне. Спасибо.
Reply
Поставил, качество хорошее! правда жестче немного, но думаю разработается еще. 88 клей и все прекрасно стало. На одном динамике немного криво приложил, но за счет клея можно быстро исправить огрехи, т.к. он быстро не засыхает и сам по себе эластичный
Reply
Хороший матеріал, еластичний. Оригінальний підвіс у 10ГДШ-1 був поролоновий і згнив за 10 років. Але з цим ще треба розібратись яким клеєм краще працювати. Бо від клею "Глобус" цей матеріал розбухає і щоб з'єднати дифузор з підвісом треба трохи постаратись.
Reply
Костянтин Гнітецький, для того чтоб подвес не деформировался, клей наноситься на диффузор и корзину, подвес предварительно промазывать не нужно.
Reply
A new review or comment
Sign in with
Rate this item
Send

Подвес для динамика ппу 190мм серый (10ГДШ,10ГД-36К)

SKU 4717002
In stock
€1.05
Compare
Sign in
to add this item to wishlist
Quick order
  • All Standard Shipping orders are handled by GLS except Germany which is handled by DHL. 2–5 business days 

  • All Express Shipping will be handled by DHL. Anywhere in EU: 1–2 business days

 

  • Cash
  • Visa and MasterCard
  • PayPal

 

Up